Ռիմար ՍՊԸ-ն, որը հիմնադրվել է 2023 թվականին, պրոֆեսիոնալ ընկերություն է, որը զբաղվում է օդային կոմպրեսորների, պոմպերի, գեներատորների, էլեկտրական սարքավորումների, բժշկական սարքավորումների և այլ արդյունաբերական արտադրանքների հետազոտությամբ, մշակմամբ, վաճառքով և սպասարկումով:
Մեր փորձառու անձնակազմը նվիրված է որակի վերահսկմանը և հաճախորդների պատշաճ սպասարկմանը, միշտ պատրաստ է հաճախորդների  պահանջները քննարկելու և լիարժեք բավարարելու: Ռիմար ՍՊԸ-ն ունի ոչ միայն ներմուծման և արտահանման իրավունքներն ու կայուն դիստրիբյուտորներ ամբողջ աշխարհում, այլև ունի պրոֆեսիոնալ հետվաճառքի սպասարկման թիմ և հանդիսանում է մի շարք խոշոր ընկերությունների պաշտոնական ներկայացուցիչն ամբողջ աշխարհում: Մեզ վստահում են բազմաթիվ միջազգային կորպորացիաներ և կազմակերպություններ:
Անկախ նրանից, թե Դուք ապրանք  էք ընտրում մեր կատալոգներից, թե փնտրում եք ինժեներական օգնություն Ձեր պահանջների համար, կարող եք դիմել մեզ էլեկտրոնային փոստով կամ զանգահարել մեզ մատակարարման հետ կապված հարցերով: Մենք ջերմորեն ողջունում ենք հաճախորդներին ամբողջ աշխարհում՝ համագործակցություն հաստատելու և մեզ հետ պայծառ ապագա ստեղծելու, և միշտ անում ենք հնարավորինս մեր հաճախորդների պոտենցիալ կարիքները բավարարելու համար:
Փնտրում եք հուսալի մատակարար կամ տեխնիկական գործընկեր՞
Կարևոր չէ՝ դուք հետաքրքրված եք մեր կատալոգի որևէ ապրանքով, թե ձեր նախագծի համար եզակի լուծմամբ՝ մենք պատրաստ ենք քննարկել ամեն ինչ Ձեզ հարմար ժամանակ։

Rimar LLC основанная в 2023 году, является профессиональным предприятием, занимающимся исследованиями, разработками, продажей и обслуживанием воздушных компрессоров, насосов, генераторов, электрооборудования, больничного оборудования и других промышленных товаров.
Наши опытные сотрудники, преданные строгому контролю качества и внимательному обслуживанию клиентов, всегда готовы обсудить ваши требования и обеспечить полное удовлетворение клиентов. Компания Rimar не только имеет собственные права на импорт и экспорт и стабильных дистрибьюторов по всему миру, но и имеет команду профессионалов послепродажного обслуживания и является официальным эксклюзивным дистрибьютором ряда крупных компаний по всему миру. Нам доверяют многие международные корпорации и организации.
Независимо от того, выбираете ли вы текущий продукт из нашего каталога или ищете инженерную помощь для вашего приложения, вы можете отправить нам письмо по электронной почте или позвонить нам по поводу ваших требований к поставкам. Мы тепло приветствуем клиентов по всему миру, чтобы наладить сотрудничество и вместе с нами создать светлое будущее, и всегда делаем все возможное, чтобы удовлетворить потенциальные потребности наших клиентов.
Ищете надёжного поставщика или технического партнёра?
Не важно, интересует ли вас товар из нашего каталога или уникальное решение под ваш проект — мы готовы обсудить всё в удобное для вас время.